Информационный портал

Футбольна першість

Опубликовано - 28 января 2006, в раздел - Новости города Боярка, просмотров - 5 199Футбольна першість дісталась екватора.

3 та 4 липня було зіграно останні матчі першого кола районного чемпіонату з футболу.
Отже ФК „Вишневе” – СК „Ворзель” – 1:2
„Нептун” – ФК „Білгород” – 4:0
ФК „Буча” – ФК „Новосілки” – 2:1
„Грань” – „Фанат” – 12:2
„Чайка” – „Рома” – 6:2
„АТМ ВІН” – ФК „Боярка” - 1:2

Дербі міст побратимів на жалюгідному стадіоні у Вишневому за аудиторії близько тисячі уболівальників пройшло у напруженій та запеклій боротьбі. Завершився матч дещо нелогічною перемогою боярчан. Причому переможний гол В. Гайдюченко забив на шостій доданій арбітром хвилині. Гра проходила в жорсткій боротьбі з частими сутичками. Через бійку було вилучено А. Циганка (Боярка) та М.Потєєва (Вишневе). Красені голи забили Б. Сліпко зі штрафного та В. Шумилін. - ще раз пересвідчились, що Вишневе – це місто контрастів. – така чудова клумба біля міськради і такий непривабливий стадіон.
Положення команд у вищій лізі після першого кола:
1. „Грань” – 33 очка
2. ФК „Буча” – 22
3. „Нептун” – 20
4. „АТМ ВІН” – 19
5. СК „Ворзель” – 17
6. ФК „Боярка” -17
7. „Чайка” -12
8. ФК „Білгород” -11
9. „Фанат” – 10
10. ФК „Новосілки” – 8
11. ФК „Вишневе” – 7
12. „Рома” – 5

Перша ліга:
Група „Північ”:
„Старт” (Ірпінь) – ФК „Дмитрівка” – 1:6
ФК „Шпитьки” –„Мислін” -2:1
ФК „Буча 03” – „Фрізант” (Музичі) – 0:3
ФК „Гостомель” – „Ірпінь” (Гореничі) – 5:2.

Група „Південь”:
„Стара Боярка” – „Динамо” (Крюківщина) – 2:1
„Іскра” – „Еліта” – 1:0,
„Альфа” – „Старт” (Малютянка) – 3:2,
„Динамо” (Боярка) –„АК Пуща Видиця” – 0:1

Лідирує в цій групі ФК „Дмитрівка”, що має у своєму активі 30 очок і на 12 випереджає найближчого переслідувача „Мислін” (18).

Підбиваючи підсумки першого кола можна сказати, що турнір, як і очікувалось, проходить на високому організаційному рівні. Про це свідчить, наприклад, такий показник, як відсутність перенесених та незіграних матчів. Варто відзначити також, що в кожному дивізіоні визначився яскравий лідер. У вищій лізі беззаперечним лідером є бузівська „Грань”. Команда в першому колі виграла всі матчі, забезпечивши собі гандикап у 10 очок. Окрім того, „Грань” впевнено лідирує і в обласній першості.

Коментує підсумки першого кола, голова районної федерації футболу В. М. Овдієнко:
- Звичайно, з таким складом, який зібрав президент клубу С. І. Погребняк, ця команда могла б претендувати на успіх навіть у другій лізі професійної першості України. За чудовими результатами відчувається впевнена рука старшого тренера команди П. Матвейченка, а тон у грі задають кращий бомбардир І. Лайгода, екс-гравець олімпійської збірної України С. Дідковський, в минулому екс-футболіст ФК „Миколаїв” С. Нужний Сьогодні команда претендує на те, щоб отримати професійний статус. Хотілося б, щоб відповідальні особи району та бізнесові структури замислились над цією перспективою.

Справжня боротьба у першості розгортається за призові місця, адже за підсумками першого кола одразу 5 команд реально претендують на медалі. І, передусім, це ФК „Буча”, у якого, на відміну від інших команд, є прекрасний стадіон з чудовим газоном. Він З`явився завдяки мерові Бучі А. Федорчуку.

Тепер кожен домашній матч бучанців перетворюється на справжнє свято для людей. Багато шанувальників футболу збирається на затишному стадіоні для того, щоб по вболівати за своїх хлопців. А футболісти, окрилені підтримкою свого мера, демонструють просто гарний футбол. Цьому сприяє і чудова форма кращого бомбардира команди С. Вашуленка та диспетчера В. Пастуха.

- Постає риторичне питання: чим Боярка та Вишневе гірше за Бучу? Певно тим, що мер Бучі більше любить своє місто і дбає про здоров`я та дозвілля людей.

У боротьбі за призові місця гідну конкуренцію бучанам складають „Нептун”, СК „Ворзель”, „АТМ ВІН” (діючий чемпіон району) та володар кубка ФК „Боярка”. Кожна з цих команд має свої традиції, свій ігровий почерк, свої плюси, але є і свої мінуси.

Звичайно, всі ці команди набрали б більше очок, якби мали можливість грати на нормальних полях, за підтримки власних вболівальників.