Информационный портал

Підготовка до зими триває

Опубликовано - 28 января 2006, в раздел - Новости города Боярка, просмотров - 4 8479 вересня відбулася сесія Києво- Святошинської районної ради, одним з найважливніших питань на ній розглянуто стан піготовки житлового господарства до роботи в осінньо-зимовий період. 3і звітом на сесії виступив Боярський міський голова В.П.Мазуренко.

Житловий фонд, установи, дитячі заклади міста Боярки забезпечуються тепловою енерією від котелень Боярського міського ВУЖКГ, Киево-Святошинського КПТМ та відомчих котелень. Основними джерелами теплової енерпії, що забезпечують теплом майже 90% споживачів є: котельня №1 „Космос" Боярського міського ВУЖКГ загальною потужністю 16,6 Гкал/год., котельня №2 „Декоративні культури" Боярського міського ВУЖКГ загальною потужністю 48 Гкал/год., котельня №14 ВАТ "Арксі" перебуває в експлуатації Киево-Святошинськими КПТМ, загальна потужність 60 Гкал/год. Решта споживачів теплової енергії забезпечуються від побутових котелень малоії потужності.

На підставі матеріалів обстеження міського житлового фонду та теплового господарства і аналізу його роботи за минулий опалювальний сезон, були розроблені заходи по підготовці до опалювального періоду 2004-2005 р.р. У відповідності до цих заходів комунальними підприємствами проводяться роботи на об'єктах теплопостачання та у житловому фонді.

Киево-Святошинськими КПТМ проводяться роботи в м. Боярка на 8 котельнях, в т. ч. на котельні № 14 ВАТ "Арксі', яка забезпечуе теплом майже 50% споживачів міського житлового фонду. Загальний обсяг запланованих робіт по котельні становить 27 тис. грн., по приєднаним тепловим мережам 26 тис. грн. і ЦТП - 5 тис. грн. Виконаний обсяг робіт становить 70%, на загальну суму 40,6 тис. грн. Заборгованість споживачами за отриману теплову енерію від котельні № 14 становить: населення - 1 млн. 447 тис. грн., бюджетних організацій - 38 тис. грн., госпрозрахункових підприємств - 276 тис. грн. Загальна сума боргу складає 1 млн. 761 тис. грн. Запланований обсяг робіт по 7-ми котельням малої потужності і приєднаним тепловим мережам становить 65,6 тис. грн., середня готовність цих котелень та теплових мереж становить 83%. На перерахованих об'єктах роботи проводяться задовільно, з дотриманням термінів, що зазначено в графіку. Але на об`єктах, де роботи проводяться підрядними підприємствами і фінансуються за рахунок бюджетних коштів, має місце порушення термінів закінчення робіт. В першу чергу це пов'язано з запізненим фінансуванням та відповідно пізніми термінами початку робіт, в основному роботи розпочаті в липні та серпні місяцях.

Зокрема:
Заміна труб теплової мережі діаметром 325 мм по вул. Світлогорській виконана на 40% від загального обсягу робіт 899 тис. грн., роботи проводить підрядне підприємство „Укрпром-сервіс". Робота по заміж труб теплових мереж по вул. Лінійній діаметром 159 мм на суму 59 тис. грн. та по вул. Молодіжній діаметром 219 мм на суму 234 тис. грн. виконані на 100%. Загальний борг за використаний газ котельними Киево-Святошинського КПТМ по м. Боярка перед ДК „Торговий дім" становить 2,5 млн. грн. Заборгованості за використану електроенергію перед Киево-Святошинськими РЕМ не має.

Боярським міським ВУЖКГ проводиться підготовка до опалювального сезону житлового фонду міста, загальною площёю 259,0 тис. кв. м;: 2-х котелень та теплових мереж, протяжністю в 28 км., що забезпечують теплом значну частииу міста; 3 1 травня управлінням розпочато роботи по підготовці до осінньо-зимового періоду. Вони, ведуться на дільницях: котельня, №1: "Космос", котельня №2 "Декоративних культур", теплових мережах, теплових пунктах, будинкових бойлерних. Роботи проводяться власними силами та підрядними організаціями за рахунок коштів міського бюджету та власних кошів. Використано власних; коштів: 43,3 тис; грн., коштів міського бюджету 107,5 тис. грн., державного; бюджету 51 тис. грн. В котельні| № 1 виконано ремонт котлів, підготовлено допоміжне котельне обладнання ...