Информационный портал

Зняти Анатолія Засуху – вимагають мери міст Київської області

Опубликовано - 28 января 2006, в раздел - Новости города Боярка, просмотров - 4 226Зняти з посади одну з найодіозніших фігур старої влади –Анатолія Засуху – вимагають мери міст Київської області
9 років Засуха був керівником Київщини, а після виборів – за прикладом Харківського колеги– Кушнарьова – перейшов працювати в обласну раду. Однак мери міст і містечок Київщини і там його не хочуть бачити.

9 років Анатолій та Тетяна Засухи були найвпливовішою подружньою парою в Київській області. Він – глава обладміністрації, вона – голова агрофірми "Світанок", а віднедавна – і голова Селянської партії. Ще 7 місяців тому мери Василькова, Броварів, Вишгорода і Сквири звинуватили Засуху в шаленому адмінресурсі на користь провладного кандидата. Після виборів Засуха пішов з посади, але перед цим завбачливо обрався головою обласної ради.

Через суд депутати намагаються довести, що Анатолій Засуха неправомірно став головою облради – провів сесію майже таємно, а голосували за нього трохи більше половини, і то, як твердять його опоненти – його підлеглі в адміністарції, що є депутатами. 27 із 34-рьох мерів міст, що існують в області, підписали до Засухи звернення.

Мери твердять, що висловлює думку усієї громади - Київщина голосувала на виборах за Ющенка, а тепер вимагає собі й іншого голову ради.

Депутати вимагатимуть відставку Анатолія Засухи ще й на сесії облради, яку, до речі, скликає у вівторок сам голова ради. Коментувати ситуацію сьогодні Анатолій Засуха відмовився.