Информационный портал

Події у Вишневому

Опубликовано - 28 января 2006, в раздел - Новости города Боярка, просмотров - 4 472Як повідомляє Центр громадських зв"язків МВС України, за попередніми данними двоє чоловіків та двоє жінок були задушені безпосередньо на робочому місці – у приміщенні магазину. Прокуратура Київської області порушила кримінальну справу.

На дверях гуртового магазину на вулиці Лесі Українки у Вишневому вивіска: "Потрібні продавці, вантажники та прибиральниця". Сьогоднішня ніч для чотирьох працівників магазину стала останньою. За інформацією міліції двох чоловіків та двох жінок задушили. При цьому гроші і товар –на місці. Денис Бондарев ще кілька місяців тому працював разом із вбитими.

Як каже Денис, хлопці були вантажниками. Вік – 16-17 років. Дівчата, трохи старші за віком, працювали касирками.

Євгенія жила поруч з вбитими дівчатами. Каже, що ті родом з Василькова, винаймали у її сусідки кімнату. Ще кілька тижнів тому Євгенія сама хотіла працевлаштувати у цей магазин власну доньку. Бог відвів.

У Вишневому сьогодні вранці було все обласне міліцейське начальство. На чолі з заступником міністра Михайлом Маніним. Втім, правоохоронці поки що не коментують того, що сталося у передмісті столиці. Не коментує ситуацію і власник магазину – приватний підприємець Олена. Втім, місцеві мешканці кажуть, що діяльність оптово-роздрібного магазину подобалася не всім мешканцям містечка. Крім того, у магазині була значна плинність кадрів. Цікавий фкт - і те, що буквально за 30 метрів від місця трагедії міститься опорний пункт місцевого спецпідрозділу "Беркут".