Информационный портал

МРЕВ ДАІ можуть перенести до Обухова!

Опубликовано - 28 января 2006, в раздел - Новости города Боярка, просмотров - 7 117Міністру МВС Украјни п.Ю.Луценко Голові Кијвської обласної державної адміністрації п.Є.Д.Жовтяку Голові Киево-Святошинської РДА п. В. І. Власову Начальнику УДАІ ГУМВС України в Київський області
від Сухорученко Бориса Євгеновича, учасника ліквідації аварії на ЧАЄС, вчителя Новосілківської ЗОШ м.Боярка вул.Білогородська 41 кв.52
Шановні керівники !
В Боярці "з’явилися чутки " про переведення Києво-Святошинського МРЕВ ДАІ в м.Обухів.

Якщо таке трапиться то яким чином учні шкіл і курсанти автошкіл Києво-Святошинського району будуть добиратися в м.Обухів для здачі екзаменів на посвідчення водіїв ?

Чому керівництво Обласного ДАІ не враховує неможливості населення Києво-Святошинського району добиратися до м.Обухова з яким нема сполучення з Боярки, Вишневого та сіл району?

Прошу Вас досконало вивчити це питання (відстані , вартість проїзду, час проїзду) і відмінити перевод із м. Боярки МРЕВ ДАІ. в м.Обухів. В разі "необхідності" ліквідації в м.Боярці , МРЕВ ДАІ домовитися з м.Києвом, приймати іспити у водіјв Києво-Святошинського району в Київському МРЕВ на вул. Туполева, відстань до якого 20 км. і постійно курсують маршрутки .

До м.Обухова понад 45 км від Боярки і треба іхати до Києва або до Василькова з пересадками, а потім до м.Обухова.

З повагою і надією 25.03.05. Б.Є.Сухорученко