Информационный портал

Ющенко – не власовець!

Опубликовано - 28 января 2006, в раздел - Новости города Боярка, просмотров - 4 203"Ющенко – не власовець!" - Так прокоментував події минулого тижня Михайло Свистович – адміністратор сайту Майдан. Цей коментар стосувався повідомлень «малого майдану Києво-Святошинського району», який почався 21 березня 2005року біля Київської облдержадміністрації.

Учасників акції обурила інформація про те, що в нашому районі «декучмізації» не відбудеться – в школах почався збір підписів «дипломованих рабів» за збереження на посаді голови Києво –Святошинської райдержадміністрації В.І. Власова – бувшого комсомольсько-партійного функціонера і незмінного голови адміністрації району часів Кучми. Коли учасники акції, серед яких були представники Української народної партії Ю.І.Костенка, соціалістичної партії, УНА-УНСО, партії «Собор», громадянського руху «Пора» зустрілись з губернатором Є.Д.Жовтяком вони побачили, що їх занепокоєння небезпідставне, бо на прямі питання Євген Дмитрович почав давати «дипломатичні» відповіді, які абсолютно не влаштували учасників акції. По відповідям відчувалось, що на губернатора здійснюється тиск осіб наближених до Президента, які мають «хатинки» на території району. Ці події ще більше переконали пікетуючи, що треба звертатись до В.А.Ющенка

24 березня близько 150 громадян Києво-Святошинського району о 8-й годині ранку були на Банковій. Приблизно о 8год.20 хв.до них підійшов Президент, вислухавши вимоги громади – Віктор Андрійович сказав: « Власова не буде!» 29 березня відбулася сесія Києво-Святошинської райради на якій Євген Жовтяк зачитав Указ про призначення М.В.Пашинського головою адміністрації.-голову районного осередку Української народної партії, яка внесла найбільший вклад в районі у перемогу В.А.Ющенка.

У своєму прощальному виступі схвильований В.І.Власов побажав новій адміністрації працювати "чесніше".

Ми –свідомі і небайдужі громадяни переконались ще раз, що процес становлення громадянського суспільства в Україні незворотний. Героям слава!