Информационный портал

Передвиборчий пасьянс

Опубликовано - 28 января 2006, в раздел - Новости города Боярка, просмотров - 4 29615 травня вибори міського голови в м. Боярці. На посаду мера 11 претендентів. Серед них свідомі громадяни повинні зробити свій вибір. Всі запитують: «А за кого голосувати?». Давайте спробуємо і ми розкласти свій пасьянс і методом відсіювання знайти нормального не скомпрометованого претендента.

Не будемо витрачати заявого часу на аналіз претендентів, які вже були при владі і боярчани встигли побачити їх «досягнення». Це А. Білюк, З. Виборна, В. Мазуренко та В. Яровий. В 5-й раз на посаду мера претендує Б. Сухорученко, але це так само, як О. Мороз щоразу на посаду президента України. Перше нове прізвище – Антипенко – директор «Водоканалу», про рівень його відомства жителі безпосередньо знають по якості водопостачання.

Вдруге активно пропонує себе боярчанам заступник мера міста з гуманітарних питань Т. Добрівський – має великий досвід роботи в корумпованій владі, працює давно…

Аналізуючи біографію В. Давиденка бачимо, що одне з його «досягнень» співпраця з КДБ, а потім успішний бізнес на початку перебудови і найкраще профінансована, зеленим кольором, виборча кампанія.

Нове призвіще М. Газізов – один з його «козирів», що він і зараз працює в секретаріаті президента Ющенка, але почав там працювати з вересня 2003 року за часів Медведчука-Кучми.

Є вічнозелений Чуприн, який все знає і вміє – належить до Партії «Зелених», цетральний офіс якої знаходиться в м. Києві по вул.. Чапаєва 6, а за 20 метрів через дорогу від нього приймальня СДПУ(нуль), а через 30 м. – офіс «нової опозиції» - «Братство». Не треба бути супер-аналітиком, щоб побачити, що всі вони живляться з одного грошового мішка.

І залишився Данченко Влад, який не був у великому бізнесі, але відпрацював дві виборчі кампанії. 2002 року, коли ректор Ірпінської Хабарної Академії П. Мельник пер проти Є. Жовтяка і більше місяця виборча комісія округу №225 не могла визнати результатів виборів, бо був не той результат, що був потрібен владі Кучми.

Другі вибори я три тури відпрацював з ним, як представник В. Ющенка і ми всі разом не дали в нашому окрузі сфальшувати вибори. Це коштувало багатьох безсонних ночей, потім проведених на нічному Хрещатику, бо вдень багато знайомих приходило туди, щоб сфотографуватися, «потусуватися», що теж добре, але справжні патріоти стояли і будуть стояти за свободу. А багато «пересічних громадян», не люблю цих слів, але воно так і є – не вірять, що люди можуть щось робити не за гроші. В. Данченка підтримує команда Є. Жовтяка, але вибір робити вам шановні виборці!