Информационный портал

Влада – проти народу

Опубликовано - 28 января 2006, в раздел - Новости города Боярка, просмотров - 4 056Влада – проти народу, або « щуку кинули у річку»
Вчора 13 травня 2005 року відбувалась сесія Боярської міськради, на якій розглядалось питання проведення виборів міського голови. В.Мазуренко сформував виборчу комісію з мінімально можливої кількості членів – 9 чоловік, без урахування пропозицій політичних партій, громадських організацій, представників кандидатів на крісло мера.

За три дні до виборів 3 члени виборчої комісії подали заяви про вихід з її складу, що унеможливило законне проведення виборів, крім того відбувався тиск на інших членів комісії з метою їх усунення від роботи в комісії. Ці дії влади свідчать про те, що вона будь-яким способом вирішила зірвати вибори. Для вирішення «своїх» проблем засідання сесії відбувалось в закритому режимі, далі щоб «розрулити» ситуацію, вибачте за сленг, але треба називати речі такими як вони є, депутати Боярської «зради» приймають рішення про відміну свого ж рішення річної давності «Про недовіру голові міста З.Виборній «, запрошують її на сесію і садять в крісло мера, а В.Мазуренка залишають секретарем.

Люди біля міськради, дізнавшись про це рішення почали скандувати: «Зою- геть!,Мазуренка-геть!» і блокували вихід з міськради змушуючи депутатів відмінити своє рішення .Блокування проводилось до суботнього ранку, нічні події біля міськради фіксували численні засоби інформації, серед яких телеканали «Тоніс» і «5-й канал». До будівлі мерії викликались групи з розмінування, бо поступали хибні виклики, машини швидкої допомоги, на одній з яких З.Виборна залишила приміщення. Депутати визирали через грати вікон, давали численні інтерв`ю та отримували передачі від родичів.

Розвиток подій продовжується, за новинами підходьте до мерії, або відвідуйте наш сайт.