Информационный портал

Депутатський «десант» - хроніка подій

Опубликовано - 28 января 2006, в раздел - Новости города Боярка, просмотров - 4 32214 травня приблизно о 5 год. 30 хв. Заблоковані депутати Боярської міськради почали вистрибувати через вікно мерії. Першим вистрибнув депутат О.В.Боднюк за ним директор сільгосптехніку му С.В.Кропивко і з максимально можливою швидкістю зробили прискорення через парк Перемоги. За ними ще 8 нардепів, серед яких були особи прекрасної статі, які демонстрували непогану фізичну форму. Все це знімалося на відео працівниками МВС, які не захотіли поділитися ексклюзивними кадрами хроніки.

Інші депутати ще близько 20 хвилин боялися виходити, бо люди зустрічали їх з криками «Ганьба!», а пані Виборну притисли до дверей міськради і вона після цього залишила міськраду на машині швидкої допомоги .

Коментар подій головою Боярського осередку Української народної партії Володимиром Павловичем Вітюком

14 травня о 12 годині відбулася зустріч у голови К-Святошинської райдержадміністрації М.В.Пашинського з кандидатами на посаду міського голови м.Боярки, представниками політичних партій, секретарем Боярської Ради В.Мазуренком.

Голова адміністрації Микола Васильович Пашинський,звертаючись до В.Мазуренка сказав, що все те зроблене вчора у міськраді є грубим порушенням закону про вибори і наказав представити документи сесії. Валерій Петрович,виправдовуючись, почав розповідати, який він «померанчевий», що Боярка одна з перших в районі підтримала В.А.Ющенка, а опозиція до якої він зараховує і нашу партію заважає йому працювати. Коли В.П.Вітюк запитав у В.П.Мазуренка: «Чому до міськради прийшли люди?» Відповідь: «Ви збирали людей на вокзалі, привозили сюди бомжів.» Голова районної Ради М.В.Нестеренко запитав: «Чи буде зібрана сесія?». В.П.Мазуренко сказав: «Я зроблю все можливе».

P.S. Сесії не було, прокуратура винесла протест на рішення міськради і о 21 годині почалась видача виборчих бюлетенів дільничним виборчим комісіям.