Информационный портал

Як організовувались вибори?

Опубликовано - 28 января 2006, в раздел - Новости города Боярка, просмотров - 4 295Як відомо тим, хто коли-небудь займався проведенням виборів, утворенням і затвердженням складу членів виборчих комісій, технічним забезпеченням їх проведення повинні займатись органи виконавчої влади ( виконкоми-від слова « виконувати», а в нас поки що навпаки, вони не виконують, а керують всім навіть не тим, що входить до їх прямих функцій, керувати повинен народ через своїх представників-депутатів, тому дуже важливим моментом є те, хто є депутатами.)

Повернемось до організації Боярських “ мерських» виборів. Ми вже повідомляли, як секретар міськради В.П. Мазуренко утворював склад : мінімальна кількість членів -9, троє з яких за три дні до виборів не без сторонньої «допомоги» написали заяви про вихід з комісії, щоб не проводити вибори зовсім. За інформацією членів територіальної виборчої комісії ( комісії, яка працювала в міськраді і 0 4 год. 30 хв. ранку понеділка завершила підрахунки з виборчих дільниць) в Боярці 28 тис. виборців, а коли зробили перерахунок отриманих виборчих бюлетенів, то їх виявилось 31 тис. з лишком, цікаво для кого 3 тис. зайвих бюлетенів було надруковано?

Чому депутат міськради А.Козачук зривав печатки з кімнати де зберігались бюлетні?

Чому в день проведення виборів жодного працівника міськради не було на роботі і члени виборчої комісії змушені були просити боярчан надати їм транспорт чи скористатись ксероксом, де в цей час була влада,яка повинна це все забезпечити? Чому на дільниці в Боярській школі №2 – директор школи, депутат міськради Роман Штойко, не були зроблені кабіни для голосування і члени територіальної комісії робили їх в суботу о 22 годині?

Але вибори відбулися, завдячуючи небайдужим, свідомим громадянам міста, які висловили свій протест проти дій влади, членам виборчих комісій які безкоштовно пропрацювали дні і ночі.

Окрема подяка від членів виборчих комісій всім громадянам міста, які допомагали в забезпеченні їхньої роботи.