Информационный портал

Чи будуть бандити в Радах ?

Опубликовано - 28 января 2006, в раздел - Новости города Боярка, просмотров - 6 632Про те, що бандити в тюрмах не сидітимуть зрозуміло всім. Але, що треба зробити, щоб бандюки не зайняли депутатські крісла в місцевих Радах і таким чином купили собі індульгенції для прикриття своїх подальших кримінальних діянь?

Головна проблема в нас самих- нашій байдужості та бездіяльності. Але не всі ще опустили руки, бо знали що перемоги легкими не бувають, що вчорашні кучмісти та їхні вірні дуполизи позалазили в місцеві партійні списки рейтингових партій ( НСНУ, БЮТ , МИ, і т.д. )

Зібрання великих хапуг, які посварилися між собою змусило Президента зробити рішучий крок по відставці уряду, але щоб затвердити новий уряд у Верховній Зраді йому нічого не залишалося як шукати компроміс з бандюковичами бо не набиралась достатня кількість голосів на затвердження Єханурова. Після цього всі злодії з депутатськими мандатами стали недосяжними для Луценка, Піськуна та інших правопохоронних органів. Конституційний Суд теж не може працювати, бо екс-начальник канцелярії Кучми В.Литвин не скерував роботу парламенту на затвердження суддів цього суду.

Сьогодні Прокуратура держава в державі - найкорумпованіша структура в болоті якої тонуть всі справи, які зачіпають інтереси великих злодіїв.

Одвічні два питання ,що мучили російського гнилого інтелігента – Хто винен, і що робити?

Відповідь на перше знаходиться вище на початку другого абзацу, а відповідь на друге дає проукраїнська сила – Українська народна партія ( лідер Юрій Костенко).

Ця партія розпочала збір підписів до Центральної Виборчої комісії з метою проведення всеукраїнського референдуму про відміну в законодавстві України законів, які дозволяють депутатам і депутатикам, суддям і прокурорам бути поза законом разом з бандюками , а по Конституції всі повинні бути рівними перед Законом і відповідати за свої дії.

5 грудня в місті Вишневому Київської області відбулися збори громадян Києво – Святошинського району зібрані районною організацією Української народної партії по створенню ініціативної групи з проведення референдуму про відміну так званої « ДЕПУТАТСЬКОЇ НЕДОТОРКАНОСТІ «

Якщо ти небайдужий до свого майбутнього і майбутнього України стань активним співучасником цього процесу.

Переможемо разом! Слава Україні!