Информационный портал

Вибори мера

Опубликовано - 28 января 2006, в раздел - Новости города Боярка, просмотров - 6 078
БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я


ВІД 13 КВІТНЯ 2004 РОКУ
1 ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 26 СЕСІЯ
24 СКЛИКАННЯ № 26/235

Про внесення змін до рішення
Боярської міської ради
№ 24/157 від 21.02.2004р.

„ Про затвердження результатів таємного голосування щодо дострокового припинення повноважень Боярського міського голови
Виборної Зої Анатолівни
Та дострокове припинення повноважень Боярського міського голови
Виборної Зої Анатолівни „

БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИРІШИЛА:1. Внести зміни у рішення Боярської міської ради №24/157 від 21.02.2004 р. та викласти рішення у наступній редакції:
-призначити вибори Боярського міського голови замість того, який вибув, на 30 травня 2004 року.

2. Проінформувати населення про прийняття рішення згідно чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів і цін та на постійну депутатську комісію з питань регламенту і етики, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав , свобод і законних інтересів громадян.
<

Головуючий на сесії: О.І. Корж


--------------------------------------------------------
Коментар:Депутати Боярської міської ради зізнались ( дивись текст рішення), що вони порушили Закон України „ Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, міських голів” в якому сказано, що голови сільських та міських рад обираються, а також відкликаються від виконання своїх обов*язків шляхом прямих виборів населенням, а не шляхом таємного голосування невдоволеної з різних особистих причин та заохочених персонально в прийнятті „потрібних рішень” частини депутатів Боярської міськради.
Читаючи рішення незрозуміло, чого ж це мер міста, обраний населенням, взяв і вибув ( законних причин може бути тільки дві: або відмовився сам, або в разі недобросовісного виконання своїх обов*язків шляхом відкликання виборцями – ця процедура в законі теж передбачена ).
А для модного зараз „ імпічменту” потрібно рішення суду, яке повинно фактично підтверджувати „ зловживання службовим становищем, зв*язки з російською мафією чи сицилійською” поки такого рішення „ нашого найгуманнішого І найсправедливішого суду” немає, бо нема фактів для нього.
Але, саме цікаве полягає в тому, що ті самі депутати , з тих самих так званих „комісій”, що самі грубо „як дишло” порушили закон тепер будуть „контролювати” підготовку до нових виборів мера Боярки.
Так отож, шановні Боярчани познімайте „Локшину” з вух, навішану підконтрольними засобами інформації і приходьте зранку, вдень і ввечері 30 травня цього року вибирати нового, або старого мера міста.
Ваша байдужість, або якщо називати речі своїми іменами - „пофігізм”
Дорого обходиться всім жителям міста , бо в виборчих комісіях будуть працювати „потрібні і слухняні” члени комісій.
Вдалого Вам вибору!